Party Grill Boat Praha – technická specifikace a popis

BBQ-Donut® představuje novou dimenzi gastronomie na českých vodních plochách.

Název novinky je odvozen od amerického tradičního koláčku – tzv. donutu. Ten totiž nejvíc připomínal návrháři firmy Artthink, Sebastianu Schmittovi, jeho nejzajímavější výtvor, který už brázdí vody v mnoha evropských městech a přitahuje stále větší počty návštěvníků.

Standardní bbq-donut® je laděn do designu veselých barev a skládá se z modulárního středového systému, který poskytuje pro každý zamýšlený účel správné vybavení. Speciální konstrukce umožňuje bezpečné grilování na vodě s bezdýmným grilem, nádoba na led udrží veškeré nápoje správně vychlazené, pro osobní pohodlí členů posádky je pak k dispozici dostatek úložného prostoru na zavazadla pod sedadly. Obsluha a řízení je jednoduchá: s připojeným elektromotorem zvládne bbq-donut® bezproblémový provoz na většině českých vodních ploch. Samozřejmostí je pak běžná evropská bezpečnostní certifikace.

Rozmanitá nabídka perfektně sladěných doplňků a příslušenství pak zaujme nejednoho provozovatele: doplňková matrace promění bbq-donut® v plovoucí pohovku, sound systém ve stylových boxech se postará o dobrou náladu, sklápěcí slunečník a nepromokavá plachta pak bbq-donut® ochrání před rozmary počasí. Dopravu lze obstarat na speciálním přívěsu vyrobeném na míru. O pohodlný provoz se starají speciální plovoucí mola (pontony).

Koncept plovoucí restaurace bbq-donut® je jednoduchý a přitom vysoce efektivní: nabízí netradiční zážitek a jedinečnou zábavu spojenou s grilováním a party na vodě. Je to výjimečný způsob, jak trávit volný čas. bbq-donut® lze nejen půjčovat na vodních plochách, ale dává také možnost využití sofistikovaných konceptů eventů a gastronomie. Jedno v jakém provedení – ať stánek, party lounge nebo čistě jako lavička – bbq-donut® se vždy stane magnetem pro návštěvníky vašich akcí.

Technická data:

Průměr: 3,60 m

Výška: 2,80 m

Hmotnost: cca. 500 kg

Nejvyšší rychlost: cca. 3 – 4km/hodinu

Místa k sezení: až 10 osob

 

Facebook

Aktuality

Firemní párty na Mácháči

Firemní párty na Mácháči

Zajištění doprovodné společenské firemní párty JAGERMEISTER na Máchově jezeře.

Party Grill GARDEN COFFEE

Party Grill GARDEN COFFEE

Otevřeli jsme pro Vás zahrádku Párty Grill Garden – COFFEE.

Zcela okouzlen Petr Novotný

Zcela okouzlen Petr Novotný

Petr Novotný:

Narozeninová party na Vltavě

Objednejte si svou narozeninou oslavu na Party Grill Boat a využijte speciální nabídku:
8 osob + 1 zdarma!

Chcete si objednat grilovací party na vodě? Oslavu narozenin? Akci s přáteli nebo kolegy?